تهران
26 °C
آخرین اخبار

خانه » فرهنگ و هنر » سینمای ایران و جهان » گارسون هایی که همسر بازیگران هالیوود شدند!+تصاویر

به گزارش دو روز ، عاشق شدن در میان چهره های معروف موضوعی رایج است که دائما رخ می دهد . اما اینکه یک ستاره عاشق فردی از پایین ترین طبقه جامعه شود ،‌ معمولا در افسانه های پریان رخ می دهد .

چه بسا ستارگان معروفی که میلیونها نفر در سراسر جهان با چهره آنها آشنا هستند تنها در یک نگاه عاشق پیشخدمت یک رستوران می شوند و با زنی از طبقه اجتماعی پایین نامزد و ازدواج می کنند . چیزی که در فرهنگ ما و هر ملل دیگری به آن «شانس» نیز گفته می شود.

اما در میان ستارگان چه کسانی همسرانی با شغل پیش خدمتی اختیار کرده اند؟

«نیکلاس کیج» و «آلیس کیم»

«نیکلاس کیج» و «آلیس کیم»

«کیج» در سفری که به کره داشت در یک کتاب فروشی با همسرش آشنا شد . «کیم» یک فروشنده معمولی در کتاب فروشی بود که کتاب های جدید را به مشتریان معرفی می کرد. این ملاقات غیر منتظره شانسی بزرگ برای «کیم» بود. چرا که «کیج» سرشناس پس از آشنایی با «کیم» او را به صرف «سوشی» در یک رستوران دعوت کرد و چندی بعد با یک حلقه الماس (سال ۲۰۰۴) از او خواستگاری کرد. آنها فرزند اولشان را در سال ۲۰۰۵ به دنیا آوردند.

«مت دیمون» و «لوسیانا باروسو»

«مت دیمون» و «لوسیانا باروسو»

«مت» طی فیلمبرداری پروژه (Stuck on you) در میامی با کافه چی به نام «لوسیانا» آشنا شد. علاقه «مت» به «لوسیانا» تا حدی بود که هر روز پس از فیلمبرداری به کافه محل کار «لوسیانا» می رفت و این رابطه به ازدواج آنها در سال ۲۰۰۵ منجر شد.

«جورج کلونی» و «سارا لارسون»

«جورج کلونی» و «سارا لارسون»

از پیشخدمتی کافه تا نامزدی با ستاره هالیوود چقدر فاصله است؟ تنها دو کلمه «جورج کلونی»! پیر پسر جذاب هالیوود سارا را در یک کلوب شبانه حین سرو نوشیدنی ملاقات کرد . سارا در آن زمان پیش خدمتی بیشتر نبود و به پیشنهاد جورج جواب مثبت داد. البته این کاری است که جورج مدام انجام می دهد ، هر چند با همه آنها رابطه کوتاهی دارد ولی همگی را در قلبش نگه می دارد!!!

«ادی مورفی» و «لارا لارو»

«ادی مورفی» و «لارا لارو»

ژاپنیها معتقدند عشق و سوشی یکجا قرار دارند. «ادی مورفی» نیز در رستوران ژاپنی «سوشیا» در لس آنجلس با پیش خدمتی به نام «لارا» آشنا شد. تفاوت سنی ۲۲ ساله آنها نیز مانعی در برابر رابطه آنها نشد.

«دیوید شویمر» و «زویی باکمن»

David-Schwimmer-and-Zoe-Buckman

«دیوید» برای کارگردانی پروژه ای در سال ۲۰۰۷ راهی لندن شد و در رستورانی با پیش خدمتی که به میز آنها سرویس می داد آشنا شد. آشنایی دیوید و زویی پس از سه سال موجب ازدواج آنها شد اولین فرزند آنها سال ۲۰۱۱ متولد شد.

 برچسب:

نظرات کاربران

تعداد نظرات ۰

ارسال نظر

X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات