تهران
31 °C
آخرین اخبار

خانه » فرهنگ و هنر » سینما و موسیقی » چهره‌شناسی چینی با چهره سوپراستارها + تصاویر

چهره‌شناسی چینی با چهره سوپراستارها + تصاویر

به گزارش دو روز به نقل از برترین ها ، چهره شما مانند کتابی گشوده آنچه در درون دارید فاش می کند. چهره شما نقشه ای از شخصیت شما و کل زندگی شماست. در اینجا بیشتر به آنچه چشم ها، بینی، دهان و غیره در مورد دنیای درونتان فاش می کنند اشاره می کنیم که بر اساس مطالعات ژان هانر، کارشناس چهره شناسی، بر روی چهره شناسی نشأت گرفته از طب چینی می باشند.

پیشانی گرد

هانر می گوید: «آنچه در چهره ها بیشتر به آن می نگریم شکل پیشانی است، زیرا پیشانی ها چیزهای زیادی در مورد افراد می گویند. اگر پیشانی گردی مانند کریستینا ریچی دارید، این معمولاً به معنای خلاق، هنری، بسیار احساساتی بودن است و اینکه همیشه منطقی نیستید.»

189076_587

پیشانی شیبدار

اگر پیشانی شما مانند پیشانی رایان سیکرست شیبدار و اریب است، این معمولاً به معنای آن است که شما فردی کارآفرین هستید و دوست دارید نتیجه بگیرید، ولی از حرف زدن در مورد خودتان خوشتان نمی آید. اگر با چنین فردی دوست می شوید، بدانید که او نمی خواهد زیاد در مورد رابطه حرف بزند و دوست دارد کار خودش را بکند.

189077_404

پیشانی صاف و مسطح

اگر طرف شما پیشانی صافی مانند برد پیت دارد، احتمالاً دوست دارد قبل از هر کاری خوب فکر کند.

189078_569

ابروهای پرپشت

هانر توضیح می دهد: «هرچه ابروهای کسی پرتر باشند، او اعتماد به نفس بیشتری دارد. اگر شما هم ابروهایی مانند ابروهای کامیلا بل دارید، علاوه بر داشتن اعتماد به نفس، دوست دارید رویکرد منطقی تری نسبت به زندگی داشته باشید. شما می توانید با احساسات قوی سر و کله بزنید و در مقابل انسان ها راحت تر می ایستید.»

189079_954

ابروهای نازک طبیعی

اگر ابروهای شما بطور ارثی نازک هستند، مانند ابروهای پاریس هیلتون، این بدان معنا نیست که اعتماد به نفس شما صفر است، بلکه بدان معناست که شما همیشه با اعتماد به نفس خود در تقلا هستید. ویژگی های دیگری در چهره شما هستند که نشان می دهد به انحای دیگری نیرومند هستید، پس امیدتان را از دست ندهید.

189080_637

ابروهای خیلی باریک شده

اگر شما هم فردی هستید که ابروهای خود را باریک می کند، مانند پاملا اندرسون، این کار جسارت شما را کاهش می دهد و این ویژگی ظاهری می تواند افراد بدی را وارد زندگی شما کند. نظریه چینی ها در این مورد این است که وقتی ابروهایتان را باریک می کنید، قدرت و نیروی خود را کم می کنید.

189081_832

چشم های درشت و زیبا

هانر می گوید: «چشمان ما سبک ارتباطی ما را مشخص می کنند. افرادی مانند زوئی دشانل، که چشمان درشتی دارند، معمولاً دل مهربانی دارند و زیاد حرف می زنند. آنها با غریبه ها حرف می زنند و سفره دلشان را برای آنها باز می کنند و اغلب فکر می کنند که همه باید همینطور باشند.»

189082_688

چشم های ریز

افرادی که چشمان ریز یا تو رفته ای دارند، مانند تیلور سوئیفت، منزوی تر و مشکوک تر هستند. آنها برگ برنده خود را رو نمی کنند. این ویژگی ظاهری آنها همچنین نشان می دهد که کمی طول می کشد تا اعتماد آنها را جلب کنید، ولی وقتی به شما اعتماد می کنند، برای همیشه خواهد بود.

189083_176

بینی برجسته و پیش آمده

چینی ها می گویند هرچه بینی شما برآمده تر و برجسته تر باشد، مانند لی میشل، بیشتر به کیفیت کارتان اهمیت می دهید و به جزئیاتی توجه می کنید که دیگران متوجه آنها نمی شوند. این یعنی شما مشکل پسند هستید و اینکه در عین حال کمال گرا هستید و دوست دارید از قبل برنامه ریزی کنید.

189084_926

بینی کوچک

افرادی که بینی های کوچک و نقلی مانند بینی اشلی گرین دارند، همیشه یک شعار دارند: من هوشمندانه و زیرکانه کار می کنم و زیاد سخت کار نمی کنم. این یعنی آنها کمال گرا نیستند، ولی دوست دارند بازده کاری داشته باشند. هانر می گوید: «این افراد روی تک تک جزئیات تمرکز نمی کنند و دوست ندارند برای کارهای کوچک خودشان را خسته کنند.»

189085_248

لب های پر و کلفت

هانر توضیح می دهد: «یکی از مهمترین پیام هایی که دهان می دهد این است که در روابط چطور هستید. این نشان می دهد که چقدر سخاوتمند و بخشنده هستید و چقدر خوب زبان روابط را صحبت می کنید و اینکه روابط چقدر برای شما مهم هستند. اگر دهان بزرگتر یا لب های پرتری مانند لب های آنجلینا جولی دارید، این معمولاً به معنای آن است که دوستی ها یا روابط برایتان خیلی مهم هستند و شما ذاتاً انسان بزرگوار و بخشنده ای هستید. این می تواند نشانه آن باشد که خانمی دوست دارد مادر شود.»

189086_609

لب های باریک

اگر دهان کوچک یا لب های بسیار باریکی مانند لب های دانیل رادکلیف دارید، این معمولاً به معنای آن است که شما کسی نیستید که بتوان با شما صمیمی شد. به عبارت دیگر شما دوست دارید حریم خودتان را داشته باشید و همیشه به یک دوست یا شریک زندگی نیاز ندارید.

189087_370

لب پایینی درشت تر

اگر لب پایینی در مقایسه با لب بالایی درشت تر باشد، مانند لب های کیتی پری، این یعنی شما دنبال تفریح هستید و عاشق شادی ها و سرگرمی های زندگی هستید. شما پتانسیل لذت بردن زیادی از زندگی و رفتن به دنبال تفریحات بجای متعادل ماندن را دارید. برعکس اگر لب بالایی بزرگتر باشد بدان معناست که دوست دارید در روابط ماجرا و هیجان داشته باشید.

189088_276

چانه قوی

چانه به معنای سطح اراده فرد، کله شقی و سرسختی اوست. هرچه چانه فردی برجسته تر باشد، مانند چانه کریستن استوارت، کله شق تر است و توانایی بیشتری برای مقاومت در شرایط سخت دارد. چانه به سطح تستسترون بدن هم ربط دارد، بنابراین هرچه چانه قویتری داشته باشید مستقل تر هستید و با تجرد راحت تر مبارزه می کنید. از طرف دیگر افرادی که چانه کوچکی دارند (چانه ای که بیرون نزده باشد و برجسته نباشد) کمبود اعتماد به نفس و اراده دارند.

189089_570

گونه های پر و گرد

به گفته هانر، گونه ها نشانه توانایی فرد برای حرف زدن هستند و نشان می دهند که آیا می توانید گروهی را رهبری کنید و به دیگران توصیه های خوبی بدهید یا خیر. هرچه گونه های شما برجسته تر باشند، مانند گونه های جسیکا آلبا، احتمال بیشتری دارد که در جایگاه قدرت قرار بگیرید و حرف هایتان را به گروهی بزنید و به آنها راهنمایی و توصیه بدهید.

189090_581

گونه های صاف و مسطح

هانر می گوید: «اگر مانند ریحانا گونه های مسطحی دارید، عمدتاً به معنای آن است که شما دوست ندارید دستور بدهید یا دستور بشنوید.»

189091_179

فک قوی و درشت

هرچه فک شما بزرگتر و تعریف شده تر باشد، مانند اولیویا وایلد، بیشتر اهل رقابت هستید. انی افراد کسانی هستند که دوست دارند به هدفی دست یابند و بگویند: “حالا نوبت چیه؟” آنها دیگران را روانکاوی می کنند و گاهی در مورد افراد قضاوت می کنند. برعکس کسانی که فک باریک و کوچکی دارند انعطاف پذیر تر هستند و به دیگران گوش می دهند. آنها به راحتی تأثیر می پذیرند و ممکن است مردد و بی اراده باشند.

189092_216

 برچسب:

نظرات کاربران

تعداد نظرات ۰

ارسال نظر

X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات