موضوعات 2روز

وید رابینسون یکی دیگر از قربانیان آزار جنسی مایکل جکسون+تصاویر


به گزارش دو روز ، یک طراح حرکات موزون به نام «وید رابینسون» که در دهه ۲۰۰۰ با چهره های معروف موسیقی پاپ همکاری داشته ، با ارائه مدارکی ، «مایکل جکسون» ستاره سابق پاپ را به سوء استفاده جنسی از کودکان محکوم کرده است.

michael jackson mother 470x507 ويد رابينسون يكي ديگر از قربانيان آزار جنسي مايكل جكسون+تصاویر

«رابینسون» با ارائه مدارکی موثق مدعی شده که «جکسون» به او تعرض جنسی کرده و در نظر دارد طی یک دادگاه علتی این مدارک را منتشر کند. او که در حال حاضر ۳۰ سال دارد گفته ، زمانی که ۵ ساله بودم برای یک ویدئو با «جکسون» آشنا شدم و تا ۱۴ سالگی در عمارت «نورلند رانچ» (Neverland Ranch) که یکی از املاک جکسون بود اقامت داشتم.

البته ادعاهای «رابینسون» تا حدودی تعجب آور است. او در سال ۲۰۰۵ به آزارهای جنسی توسط «جکسون» شهادت داد و اینکه خودش مورد آزار قرار گرفته را تکذیب کرد. این در حالی است که «بلانکا فرانسیا» در محاکمه سال ۲۰۰۵ ، جکسون را به داشتن روابط غیر اخلاقی با تمام کودکانی که آنها را آموزش می داد ،از جمله «رابینسون»، متهم کرده بود. اما اینکه چرا «رابینسون» پس از مرگ «جکسون» چنین اعترافی کرده جای تعجب دارد.

wade robson 2008  ويد رابينسون يكي ديگر از قربانيان آزار جنسي مايكل جكسون+تصاویر

در سال ۲۰۰۵ «مایکل جکسون» به جرم سوء استفاده جنسی از یک پسربچه ۱۳ ساله دادگاهی شد ولی از هر اتهامی تبرئه شد. ولی به نظر می رسد این موضوع درباره کودکانی همچون رابینسون صحت داشته و «جکسون» بیش از اندازه زرنگ بوده است.

وکلای «رابینسون» در حال حاضر درصدد برگزاری دادگاه علنی برای وی هستند.

«رابینسون» که در حال حاضر طراح حرکات موزون خوانندگانی همچون «بریتنی اسپیرز» ، «آشر» ، «پنیک» و (NSYNC) است ،‌از ۵ سالگی در کنار مایکل جکسون به فراگیری اصول و حرکات موزون و موسیقی پرداخته است.

wade robson 2013 ويد رابينسون يكي ديگر از قربانيان آزار جنسي مايكل جكسون+تصاویر

منبع : سینما خبرمطالب مرتبط :
» عکس های فیلم سینمایی«كلاشينكف»
» آخرین اخبار از وضعیت جسمانی گوهر خیراندیش از زبان دخترش
» همسر پولدار کتایون ریاحی چه کاره است ؟+تصاویر همسر و پسرش
» عکسهای آتلیه ای جدید پیمان معادی + بیوگرافی کامل
» فیلم های برنده‌ و بازنده‌ سینمای جهان در سال 2013


برچسب ها :

, , , , , , , ,
آپارات   کلوب   توییتر   گوگل پلاس   فیس بوک   آر اس اس  
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات