تهران
4 °C
آخرین اخبار

خانه » اخبار » اخبار ورزشی » معرفی همسران و فرزندان فوتبالیست های مشهور+تصاویر

به گزارش دو روز ، معرفی همسران فوتبالیست های مشهور که نقش بسیار مهمی در پیشرفت فوتبالیست هایی مانند میروسلاو کلوزه و … برای خوانندگان بسیار جالب خواهد بود:

۱- “سیلویا کلوزه” همسر لهستانی کلوزه که مانند “میرو کلوزه” یک لهستانی الاصل بوده و در آلمان در تاریخ ۲۲ ژوئن ۲۰۰۱ با هم آشنا شدند و در نهایت در ۳۰ دسامبر ۲۰۰۳ ازدواج می کنند. سیلویا می گوید؛ از دوران جوانی عاشق میرو کلوزه بوده و هردو در ۲۵ سالگی با هم ازدواج می کنند.
در سال ۲۰۰۵ زمانیکه سیلویا مشغول تماشای فوتبال همسرش در بازی با هانزاروستوک بود، برای بدنیا آوردن دوقلوها بین دو نیمه به بیمارستان منتقل شد.

klose wife 470x405 معرفی همسران و فرزندان فوتبالیست های مشهور+تصاویر

۲- ”الکس کوران” همسر “استیون جرارد” از لیورپول یک فروشنده مشهور بریتانیایی است.

Steven Gerrard with wife 470x311 معرفی همسران و فرزندان فوتبالیست های مشهور+تصاویر

۳- “ویکتوریا بکهام” همسر مشهور “دیوید بکهام” فوتبالیست مشهور انگلیسی پاری سن ژرمن فرانسه که یک خواننده، طراح لباس و تاجر معروف است و ۴ فرزند دارد. ویکتوریا ۲ سال از همسرش بکهام بزرگتر است.

Victoria Beckham celebrates 38th birthday fruit platter over lunch David Harper 3 470x383 معرفی همسران و فرزندان فوتبالیست های مشهور+تصاویر

۴- “سلیوی فرانسواز فان در فارت”، همسر “رافائل فان در فارت” هافبک تهاجمی هامبورگ و سابق تاتنهام و رئال مادرید، در سال ۲۰۰۵ و در سن ۲۲ سالگی باهم ازدواج کردند.

van der vaarts olympia twi 5151477 original imageGallery standard 470x313 معرفی همسران و فرزندان فوتبالیست های مشهور+تصاویر

۵- “آلنا سردوا” چک تبار، همسر “جانلوئیجی بوفون” و یک مدل از جمهوری چک بوده که از طریق کریستین ویری با وی آشنا می شود. مراسم عروسی آنها در کشتی مجلل در دریای مدیترانه برگزار شد.

buffun wife 470x312 معرفی همسران و فرزندان فوتبالیست های مشهور+تصاویر

۶- “سوزان ورنر” همسر “خولیو سزار” دروازه بان برزیلی سابق اینترمیلان است.

giulia julio cesar cauet e susana werner 470x351 معرفی همسران و فرزندان فوتبالیست های مشهور+تصاویر

۷- “کارولین سیلیکو” همسر “کاکا” فوتبالیست مشهور برزیلی رئال مادرید بوده که در سن ۱۸ سالگی با هم ازدواج می کنند.

kaka family 470x352 معرفی همسران و فرزندان فوتبالیست های مشهور+تصاویر

 

منبع : فان پاتوقبرچسب:

نظرات کاربران

تعداد نظرات ۰

ارسال نظر

X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات