تهران
27 °C
آخرین اخبار

خانه » گالری عکس » عکس بازیگران » عکسهای جدید الهام جعفر نژاد بازیگر سریال مادرانه

عکسهای جدید الهام جعفر نژاد بازیگر سریال مادرانه

elham jafarnejad (1)

elham jafarnejad (2)

elham jafarnejad (3)

elham jafarnejad (4)

elham jafarnejad (5)

elham jafarnejad (6)

elham jafarnejad (7)

elham jafarnejad (8)

منبع : کمپک

 برچسب:

نظرات کاربران

تعداد نظرات ۱۴

 • بنیامین ۰۳ شهریور ۱۳۹۲

  ای کاش که نجابت و متانت همه بازیگر های خانم ایران کمی شبیه به شخصیت خانم الهام جعفر نژاد باشه،بنده سالهاست که کار خبرنگاری و عکاسی می کنم و طی این سالها بار ها ایشون رو از نزدیک درمراسم های مختلف فیلم یا تاتر یا جشنواره ها و یا مراسم خیریه که برای عکاسی و تهیه خبر رفته بودم دیدم،هر دفعه ایشون در کمال شیک پوشی وزیبا بودن به شدت ساده بودن واز همه مهمتر شخصیت و ادب و سر سنگینی ایشونه،(قابل توجه اون کاربر محترم که نوشتن ایشون نقش یک قدیسه رو بازی میکرده در سریال مادرانه) بگم : یک شب به اتفاق چند تا از همکارام برای تهیه گزارش رفتیم درکه یعنی لوکیشن خانه آذر (یعنی خانم جعفرنژاد) و محمد جواد،اونجا واقعا بیشتر با منش و رفتارهاشون آشنا شدم،ایشون هیچ کم از نقش با وقاری که بازی کردند ندارند،خصوصی از چند تا از عوامل کارشون راجع به ایشون سوال کردم و هر چی از تعریف های خوبی که از کار و اخلاقشون می کردن بخوام بگم کم گفتم…تبریک میگم به خانواده ایشون بخاطر تربیت ایشون و هر جا هستن سلامت و پیروز باشن.

 • فرزانه ۲۴ مرداد ۱۳۹۲

  خانم جعفرنژاد از بازیگران با سابقه و خوب ما هستن،که سوابق درخشانی در تاتر هم دارن با کلی جایزه بازیگری و سالها فعالیت در سینما و تلویزیون که من همیشه کارهاشون رو دنبال میکنم و خصوصا اگه تاتری داشته باشن سعی میکنم تماشا شو از دست ندم وچند باری که ایشون رو از نزدیک دیدم همیشه بسیار ساده و بی نهایت مردمی بودن
  در ضمن بسیار بازیگره بی حاشیه ای هستن و هیچ وقت عکس نا معقول و بی حجابی ازشون جایی دیده نشده،براشون آرزوی سلامت و موفقیت دارم.

  • سحر ۲۵ مرداد ۱۳۹۲

   سلام. بله همین طور می باشد ایشون بسیار بازیگر خوب و توانمندی هستند و من هم بازی های خانوم جعفرنزاد را خیلی دوست دارم . با ارزوی موفقیت برای خانوم جعفرنزاد عزیز.

 • نازنین ۱۸ مرداد ۱۳۹۲

  واقعا خیلی قشنگ بازی کردواماشمادونفر اول اینکه خب همه ارایش میکنندو دومن شما دارین میگین بازیگر خب بازیگر هم ممکن هر نقشی رو بازی بکنه ومعلومه که با ظاهر وشخصیت واقعی خودش تفاوت داشته باشه.

 • ناشناس ۱۸ مرداد ۱۳۹۲

  این بنده خدا کجا ارایش داره؟ تو دو تا عکس اول یه رژ لب داره باقی عکسها که خیلی ساده ست و کاملا هم مشخصه که چه نقشی رو ایفا می کرده. شما نمیشناسیش چرا الکی حرف در میاری

 • کاربر ۱۷ مرداد ۱۳۹۲

  نقش همون قدیسه حاج اقا ثانی رو داشت زن محمد جواد کا اسمش اذر بود چادری مقید متین مومن
  میان ماه من تا ماه گردون تفاوت از زمین تا اسمان است

 • بماند ۱۶ مرداد ۱۳۹۲

  این قدر ارایش کرده که نمی دونم تو سریال در نقش کی بازی کرده

  • pari ۱۸ مرداد ۱۳۹۲

   azar

  • سحر ۲۵ مرداد ۱۳۹۲

   اصلا هیچم ارایش نداره اصلا خوب توجه نکردید

  • شيما ۲۵ مرداد ۱۳۹۲

   اخه کجاش ارایش داره ؟ خیلی هم ساده است . خوب نگاه کنید بعد حرف دربیارین . خیلی هم معلوم است که تو نقش کی ایفای نقش کرده اند .

  • شيما ۲۶ مرداد ۱۳۹۲

   اصلا ارایش ندارن. اول خوب نگاه کنید بعد حرف دربیارید

  • دريا ۲۶ مرداد ۱۳۹۲

   واقعا منم حق رو به شیما جون میدم خانوم جعفرنژاد خیلی هم ساده است فقط توی ۲ تا عکس اول یه کم روژ لب داره این که چیزی نیست و عیبی هم نداره . اصلا ارایش نداره حتی اصلا تو همون ۲ تا عکس اول هم معلومه که تو چه نقشی ایفای نقش کرده خوب نگاه کنید بعد حرف دربیارید

  • فرهاد ۲۷ مرداد ۱۳۹۲

   اصلا خانوم الهام جعفرنژاد هیچ ارایشی ندارندفقط در عکس اول کمی روژه لب دارند و این هیچ ایرادی ندارد و اینقدر هم درباره ی کسی بد نگویید .

  • امير ۲۷ مرداد ۱۳۹۲

   منم حق رو به اقا فرهاد میدم ادم نباید از کسی بد بگه .

ارسال نظر

X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات