تهران
31 °C
آخرین اخبار

خانه » اخبار » اخبار حوادث » تصاویر دختر جوانی که دو زورگیر او را مورد آزار جنسی قرار دادند

زورگیران معتاد بعد از اینکه دختر جوانی را به عنوان مسافر سوار خودروشان کردند، او را به منطقه‌ای خلوت بردند و مورد آزار جنسی قرار دادند. . .برای  کسب اطلاع از جزییات دقیق ماجرا و دیدن تصاویر دو زورگیر و دختر مورد آزار قرار گرفته به ادامه مطلب مراجعه نمایید

به نقل از مشرق نیوز:دختر جوانی نخستین روز مرداد ماه به دادسرای جنایی تهران رفت و علیه سه  مرد و یک زن پرایدسوار به اتهام زورگیری و آزار و اذیت شکایت کرد. پس از تشکیل این پرونده کارآگاهان پلیس آگاهی موظف شدند متهمان را شناسایی و دستگیر کنند.

شاکی ماجرا را این طور شرح داد: «ساعت ۱۰صبح امروز- روز حادثه- به عنوان مسافر سوار یک پراید نقره ای رنگ با چهار سرنشین شدم. دو مرد در صندلی عقب و یک زن جوان نیز در صندلی جلو نشسته بود.

هنوز چند صد متری بیشتر نرفته بودیم که ناگهان سرنشینان عقب ضمن تهدید با چاقو، من را کتک زدند و تمامی اموال همراهم را که شامل مقادیری طلا و جواهرات، گوشی تلفن همراه، کارت عابر بانک به همراه رمز عبور و مبلغی پول بود، به زور گرفتند.

من که دیگر هیچ چیزی برای سرقت نداشتم. از آنها خواهش کردم رهایم کنند اما دو نفر از آن مردان، مرا به منطقه ای خلوت در حاشیه شرقی تهران بردند و مورد آزار و اذیت قرار دادند.»

 

 

در شرایطی که تحقیقات کارآگاهان در مراحل مقدماتی قرار داشت، زن و مرد جوانی با مراجعه به یک طلافروشی در خیابان پانزده خرداد، مقدار زیادی طلا را برای خرید انتخاب کردند و گفتند قیمت طلاها …….را از طریق عابربانک پرداخت می کنند از آنجا که عابربانک به این زوج تعلق نداشت، مرد زرگر به آنها مشکوک شد ولی مشتریان ادعا کردند کارت برای یکی از نزدیکان شان است صاحب مغازه که از ظاهر این زن و مرد حدس زده بود آنها به موادمخدر اعتیاد دارند، بعد از واریز شدن پول به حسابش، طلاها را به مشتریان تحویل نداد و گفت برای اطمینان باید کارت شناسایی صاحب عابر بانک را ببیند. دو مشتری نیز با این ادعا که اوراق شناسایی صاحب حساب در خانه است از مغازه بیرون رفتند و قرار شد با مدارک برگردند، در این فاصله فروشنده با پلیس…….. تماس گرفت و ماموران را در جریان ماجرا قرار داد.

ساعتی بعد وقتی مرد مشتری به تنهایی و با در دست داشتن مدارک صاحب حساب به آنجا بازگشت تا طلاهای خریداری شده را تحویل بگیرد، توسط ماموران دستگیر و به کلانتری منتقل شد. متهم  ….۲۲ساله به نام وحید اعتراف کرد عابر بانک و مدارک شناسایی سرقتی است. به این ترتیب او در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت و معلوم شد این مرد یکی از چهار پرایدسوار تحت تعقیب است.

وحید اگرچه سرقت را قبول داشت ولی زیربار اتهام آزار دختر جوان نرفت و در اعترافاتش ضمن معرفی همدستانش گفت: «بعد از سرقت من همراه «ساناز» از ماشین پیاده شدیم و به بازار تهران رفتیم تا با عابربانک طلا بخریم و من اطلاعی از آزار و اذیت آن دختر توسط «اصغر» و «علیرضا» – دو متهم دیگر- ندارم.»او ادامه داد: «زمانی که به طلافروشی رفتیم و صاحب مغازه از ما کارت شناسایی صاحب عابر بانک را خواست، بلافاصله با اصغر تماس گرفتم و او گفت مدارک شناسایی را نیز همراه دیگر وسایل همراه او سرقت کرده است.

برای همین با او قرار ملاقات گذاشتم تا مدارک شناسایی مالباخته را تحویل بگیرم. وقتی به محل قرار رسیدیم، آنها مدعی شدند آن دختر را در خیابان رها کرده اند؛ پس از آن نیز ساناز دیگر به همراه من به بازار نیامد و به همراه اصغر و علیرضا به شهریار رفت و قرار شد من نیز طلاها را تحویل بگیرم و نزد آنها بروم.»کارآگاهان با توجه به اعترافات وحید و اطلاعات به دست آمده از متهم دو عضو دیگر «ساناز» – ۱۷ساله – و «اصغر» – ۲۸ساله- را در مخفیگاه شان دستگیر کردند و مطلع شدند دیگر عضو این گروه به نام علیرضا فاقد جا و مکان مشخص و «کارتن خواب» است.

«اصغر» وقتی تحت بازجویی قرار گرفت، ضمن اعتراف به زورگیری و آزار و اذیت زن جوان گفت: «من و دیگر اعضای گروه به شیشه اعتیاد داریم و برای تهیه مواد سرقت می کردیم. آن روز من و علیرضا شیشه زیادی کشیده بودیم و در حالت طبیعی نبودیم به همین علت وحید همراه من، برای فروش طلاهای سرقت شده از ما جدا شدند.

پس از آن ما تصمیم گرفتیم طعمه مان را مورد آزار قرار دهیم.» در شرایطی که بازجویی ها از متهمان ادامه داشت، شکایت های مشابه دیگری درخصوص زورگیری توسط سرنشینان خودروهای پراید به پلیس آگاهی تهران اعلام شد. در بیشتر شکایات، مالباخت گان زنان جوان بودند و همگی علاوه بر اشاره به حضور یک …..زن حدودا ۲۰ ساله در خودرو  سارقان به خالکوبی «علامت دزدان دریایی» و حرف «K» روی دستان یکی از متهمان اشاره کردند و با توجه به این نشانه ها معلوم شد آنان نیز توسط همین باند هدف سرقت قرار گرفته اند.

یکی از مالباختگان در اظهارات خود به کارآگاهان گفت: «ساعت ۲۱:۲۰ روز ۱۷فروردین در میدان میرداماد به مقصد سید………خندان سوار یک پراید شدم و از آنجایی که در صندلی عقب خودرو نیز یک دختر جوان نشسته بود، به هیچ عنوان فکر نمی کردم هر چهار سرنشین خودرو با یکدیگر همدست هستند.

بعد از طی مسافتی …….کوتاه ناگهان آن دختر جوان، کیف دستی ام را گرفت و گفت «هرچه  داری زود بده» در همین لحظه پسر جوانی که در صندلی عقب پراید در کنار او نشسته بود و روی دستانش خالکوبی شبیه به تصویر(دزدان دریایی) داشت، به همراه سرنشین صندلی جلو با چاقو مرا تهدید کردند تا بدون هیچ گونه مقاومتی تمامی اموال باارزش خود را به آنها تحویل دهم و من نیز از ترس جانم تسلیم شدم و ۲۰۰هزار تومان وجه نقد و سه عدد کارت عابر بانک و تلفن همراه خودم را به آنها دادم.

منبع:مشرق

 برچسب:

نظرات کاربران

تعداد نظرات ۰

ارسال نظر

X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات